Integrum Asset Management IPAS pārvaldāmo ieguldījumu fondu ieguldītāju pārbaude
janvāris 13, 2023

Integrum Asset Management IPAS informē, ka turpinās ieguldītāju, kuru īpašumā ir Integrum Asset Management IPAS pārvaldīto ieguldījumu fondu apliecības (turpmāk – ieguldītāji), atbilstības pārbaude, kā arī aicina ieguldītājus sazināties ar Integrum Asset Management IPAS, lai klātienē iesniegtu informāciju un dokumentus ieguldītāja pārbaudes uzsākšanai. Informācija par iesniedzamiem dokumentiem ir pieejama šeit.

Sazināties ar Integrum Asset Management IPAS var darba laikā pa tālruni +37167002775 vai rakstot uz e-pastu investors@integrum.lv.

Savukārt, ieguldītājiem, kuru ieguldījumu apliecības atrodas likvidējamā ABLV Bank Luxembourg, S.A, nepieciešams sazināties ar likvidējamo ABLV Bank Luxembourg S.A un sniegt savu piekrišanu pārbaudes ietvaros nepieciešamās informācijas un dokumentu nodošanai Integrum Asset Management IPAS. Saņemot ieguldītāja piekrišanu, likvidējamā ABLV Bank Luxembourg, S.A nodrošinās pārbaudes ietvaros pieprasītās informācijas un dokumentu nodošanu Integrum Asset Management IPAS.

Ieguldītāju pārbaudi nodrošina Integrum Asset Management IPAS. Pārbaudes process tiek veikts regulatora, Latvijas Bankas, pārraudzībā. 

Ieguldītāja pārbaude ir būtisks priekšnosacījums, lai Integrum Asset Management IPAS turpinātu sadarbību ar ieguldītāju, tajā skaitā attiecībā uz darījumiem ar ieguldījumu apliecībām. Pēc ieguldītāja pārbaudes, ja netiks konstatēti normatīvajos aktos noteiktie ierobežojumi, Integrum Asset Management IPAS nodrošinās darījumus ar ieguldījumu apliecībām.


Integrum Asset Management IPAS
Elizabetes iela 23, Rīga, LV-1010
+371 6700 2777

Darba laiks:
I-IV: 09.00-17.30
V: 09.00-14.30

info@integrum.lv
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram