Noderīga informācija
No jaunības līdz vecumdienām - kā sagatavoties pensijas gadiem?

Lai vecumdienas būtu nodrošinātas, pensijas uzkrājums jāveido visas dzīves garumā, tomēr dažādos vecumposmos prioritātes un iespējas atšķiras. Kā plānot pensiju un kam pievērst uzmanību, izvērtēsim šajā rakstā.

Uzzināt vairāk
5 faktori, kas ietekmē vecuma pensijas apmēru

Lai palīdzētu tev tālredzīgi sagatavoties vecumdienām, esam apkopojuši 5 būtiskākos faktorus, kas var ietekmēt tavas vecuma pensijas aprēķinu.

Uzzināt vairāk
Priekšlaicīga pensija – 4 faktori, kas jāņem vērā

Priekšlaicīga pensionēšanās ir ļoti atbildīgs lēmums, jo tiešā veidā ietekmēs tavas vecumdienas, tādēļ ir svarīgi izsvērt visus faktorus, kas var ietekmēt pensijas lielumu un izmaksāšanas kārtību.

Uzzināt vairāk
Pensiju sistēma Latvijā - kā saprast pensiju plānu līmeņus?

Latvijas pensiju sistēmu veido trīs līmeņi. Pirmajos divos līmeņos nauda tiek ieskaitīta automātiski, brīdī, kad tu no saviem ienākumiem veic sociālās iemaksas, bet dalība trešajā pensiju līmenī ir katra brīvprātīga izvēle un iemaksas tajā ir jāveic patstāvīgi.

Uzzināt vairāk
Kā gudri salīdzināt pensiju 2. līmeņa plānus?

Esam apkopojuši būtiskākos kritērijus, kuri palīdzēs Tev izdarīt pārdomātu izvēli par piemērotāko pensiju 2. līmeņa plānu.

Uzzināt vairāk
Kā darbs citās ES/EEZ valstīs ietekmē tavu vecuma pensiju?

Lai palīdzētu rast atbildes, esam apkopojuši galvenos principus, kas jāņem vērā, ilglaicīgi strādājot un dzīvojot citās dalībvalstīs, kā arī krājot savai vecuma pensijai.

Uzzināt vairāk
5 faktori, kas jāņem vērā pirms aiziešanas pensijā

Tuvojoties pensijas vecumam, aktuāls kļūst jautājums – kad visizdevīgāk doties pensijā? Tas ir ļoti atbildīgs lēmums, jo tiešā veidā ietekmēs tavas vecumdienas, tādēļ ir svarīgi izsvērt visus faktorus, kas var ietekmēt pensijas lielumu un izmaksāšanas kārtību.

Uzzināt vairāk
“Pensijas tāpat nebūs” - 7 populāri mīti par uzkrājumu pensijai

Kaut arī pensiju uzkrājuma veidošana ir plaši apspriesta un skaidrota tēma, tomēr sabiedrībā joprojām pastāv dažādi maldīgi uzskati par to, cik lielu pienesumu pensijas uzkrājums visos trīs pensiju līmeņos var dot. Šajā rakstā mēģināsim izgaisināt dažus no šiem mītiem.

Uzzināt vairāk
9 kļūdas, kas tiek pieļautas, veidojot pensijas uzkrājumu

Gadu gaitā tavai vecuma pensijai visos trīs līmeņos var būt uzkrāti tūkstošiem eiro. Jo mazāk interesējies par šī uzkrājuma likteni, jo lielāka varbūtība dažādu nianšu nezināšanas dēļ saņemt vecumdienās mazāku pensiju, nekā tas būtu iespējams.

Uzzināt vairāk
Vai var izņemt pensiju 2.līmeņa uzkrājumu?

Uzzini, vai iespējams izņemt pensiju 2.līmeņa uzkrājumu pirms vēl pienācis pensijas vecums?

Uzzināt vairāk
Integrum Asset Management IPAS
Elizabetes iela 23, Rīga, LV-1010
+371 6700 2777

Darba laiks:
I-IV: 09.00-17.30
V: 09.00-14.30

info@integrum.lv
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram